Звуковий орієнтир СенКо Метроном-04 110dB 220V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Покажчик звуковий |
| Максимальна гучність | 110 дБ |
| Живлення | 220 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 180 / 60 / 290 мм |
| Вага | 2000 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Звуковий орієнтир СенКо Метроном-04 110dB 220V
Звуковий покажчик-орієнтир СенКо Метроном-04. Максимальний рівень звукового сигналу 110 дБ, три види звукового сигналу, регулювання звуку. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 20 мА. Металевий бокс з класом захисту IP65, підходить для зовнішнього встановлення.
Застосування
Призначений для подачі уривчастого звукового сигналу на пішохідному переході при включенні зеленого сигналу пішохідного світлофора. Може встановлюватися над входами будівель для допомоги в орієнтуванні людей із вадами зору.
Ключові властивості
* Максимальний рівень звука 110 дБ.
* Наявність автоматичного регулювання рівня звукового сигналу, в залежності від рівня шуму навколо.
* Три характери звукового сигналу – птрібний обирається при встановленні. Характери звукового сигналу: короткі одинарні, або подвійні, або потрійні звукові сигнали, що повторюються.
* Рівень звуку змінюється з кроком 10 дБ (всього 4 можливих ступеня).
* Напруга живлення 220 В, споживаний струм 20 мА.
* Електронна схема керування знаходиться у пластмасовому корпусі, який поміщений у металевий бокс, для забезпечення функціонування у складних погодних умовах. Клас захисту корпусу IP65, для зовнішнього встановлення.