Оповіщувач світлозвуковий вибухозахищений СенКо Тортила С-05С-12/24 Ех 95dB 12/24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Живлення | DC 12 / 24 В |
| Струм споживання | 80 мА |
| Особливості | Вибухозахищений |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-червоний |
| Робоча температура | -25°C ~ +55°C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий вибухозахищений СенКо Тортила С-05С-12/24 Ех 95dB 12/24V
Оповіщувач світлозвуковий вибухозахищений СенКо Тортила С-05С-12/24 Ех. Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 80 мА. Пристрій у корпусі з пластику спеціального складу, має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB. Має сертифікат ДВСЦ ВО.
Застосування
Версія популярного світлозвукового оповіщувача «Тортила» для роботи у вибухонебезпечних зонах. Широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ.
* Номінальна напруга 12/24 В, діапазон напруги DC 9-27 В, споживаний струм 80 мА.
* Оповіщувач має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB.
* Максимальні вхідні параметри іскробезпечних електричних ланцюгів: вхідна напруга Ui 32 В, вхідний струм Ii 150 мА, вхідна потужність Рі 4.8 Вт.
* Корпус оповіщувача виготовлений з пластику спеціального складу.
* Має сертифікат ДВСЦ ВО.
* Оповіщувач треба встановлювати в умовах, за яких відсутня електризація оболонки тертям або електрична індукція.