Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-03С-24 95dB 24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Живлення | DC 24 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-червоний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 72 / 52 / 46 мм |
| Вага | 80 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-03С-24 95dB 24V
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-03С-24. Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі, підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Компактний світлозвуковий оповіщувач, який призначений для подачі гучних звукових та яскравих світлових сигналів в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією, а також в технологічних лініях і інших сферах.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ.
* При подачі на пристрій напруга живлення одночасно видає гучний звуковий і яскравий світловий сигнали. Як джерело світла використовуються ультраяскраві світлодіоди, як джерело звукового сигналу – п'єзокерамічний випромінювач.
* Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА.
* Оповіщувач з пластмасового корпусу з класом захисту IP54, може використовуватися всередині приміщень або зовні під навісом чи піддашком.