Оповіщувач світловий СенКо Соло М-06-220 220V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світловий |
| Спосіб оповіщення | Світлове |
| Живлення | AC 220 В |
| Струм споживання | 30 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP43 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-червоний |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 96 / 74 / 60 мм |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світловий СенКо Соло М-06-220 220V
Оповіщувач світловий СенКо Соло М-06-220. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 30 мА. Підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення (під навісом чи піддашком).
Застосування
Компактний світловий оповіщувач, який призначений для подачі яскравих світлових сигналів в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією, а також в технологічних лініях і інших сферах.
Ключові властивості
* При подачі на пристрій напруга живлення видає яскравий світловий сигнал. Як джерело світла використовуються ультраяскраві світлодіоди.
* Номінальна напруга AC 220 В, діапазон напруги, AC 187-242 В, споживаний струм 30 мА.
* Оповіщувач може використовуватися як всередині приміщень, так і зовні (під навісом чи піддашком).
* Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання ДСТУ ЕN 54-3:2003.