Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гермет-3 90dB 220V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Живлення | AC 220 В |
| Струм споживання | 65 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Робоча температура | -40°C ~ +55°C |
| Розміри | 160 / 152 / 68 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гермет-3 90dB 220V
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гермет-3. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 30 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 35 мА. Металевий корпус, клас захисту IP65, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Призначений для використання у спеціальних умовах у запорошених та вологих приміщеннях, а також зовні.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
* Номінальна напруга AC 220 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 30 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 35 мА.
* Світлозвуковий оповіщувач виконаний у металевому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач – джерело звукового сигналу та ультраяскраві світлодіоди – джерело світлового сигналу. Також в моделе передбачені запобіжники.
* Оповіщувач видає світловий і звуковий сигнали під час подавання на нього напруги живлення.
* Конструкція оповіщувача забезпечує високу ступінь захисту оболонки IP65.
* Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання ДСТУ ЕN 54-3:2003.