Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гермет-2 90dB 24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Живлення | DC 24 В |
| Струм споживання | 76 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Робоча температура | -40°C ~ +55°C |
| Розміри | 160 / 152 / 68 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гермет-2 90dB 24V
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гермет-2. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 70 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 6 мА. Металевий корпус, клас захисту IP65, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Призначений для використання у спеціальних умовах у запорошених та вологих приміщеннях, а також зовні.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
* Номінальна напруга DC 24 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 70 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 6 мА.
* Світлозвуковий оповіщувач виконаний у металевому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач – джерело звукового сигналу та ультраяскраві світлодіоди – джерело світлового сигналу.
* Оповіщувач видає світловий і звуковий сигнали під час подавання на нього напруги живлення.
* Конструкція оповіщувача забезпечує високу ступінь захисту оболонки IP65.
* Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання ДСТУ ЕN 54-3:2003.