Покажчик світлозвуковий СенКо Сержант У-07И-12/24 80dB 12/24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Покажчик світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Живлення | DC 12 / 24 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP52 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-зелений |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 296 / 116 / 63 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Покажчик світлозвуковий СенКо Сержант У-07И-12/24 80dB 12/24V
Покажчик світлозвуковий СенКо Сержант У-07И-12/24. Акустична потужність 80 дБ. Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 70 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP52, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Світлозвуковий вказівник напрямку руху та виходу призначений для великих приміщень. Наявність звукового сигналу полегшить навігацію в умовах задимлення та поганого огляду, а також допоможе орієнтуватися людям з вадами зору. Може використовуватися в якості інформаційного табло всередині приміщень. Широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.
Ключові властивості
* Вказівник напрямку руху і виходу з великим табло для інформаційного напису та з високою яскравістю, зі звуковим сигналом потужністю 80 дБ.
* Світлозвуковий покажчик виконаний у пластмасовому корпусі з прозорим світловим фільтром. Як джерело світла використовуються яскраві світлодіоди, а п'єзокерамічний випромінювач як джерело звуку.
* Характер звукового сигналу – короткі імпульси. Перевага імпульсного сигналу в тому, що він добре вирізняється на фоні шуму.
* Номінальна напруга 12/24 В, діапазон напруги DC 9-27 В, споживаний струм 70 мА.
* На лицьову поверхню збільшених розмірів можна нанести напис/піктограму згідно замовлення.
* Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.