Оповіщувач світлозвуковий телефонний СенКо С-05Т-110 90dB 110V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Живлення | AC 110 В |
| Струм споживання | 35 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий телефонний СенКо С-05Т-110 90dB 110V
Оповіщувач світлозвуковий – дублер телефонного виклика СенКо С-05Т-110. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 110 В, споживаний струм 35 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP54, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення під навісом.
Застосування
Оповіщувач-дублер телефонного виклика призначений для гучного телефонного сигналу дзвінка, який підтверджується світловим сигналом. Використовується в шумних місцях та приміщеннях.
Ключові властивості
* Забезпечує дублювання телефонного сигналу виклику гучним звуковим та уривчастим світловим сигналами.
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
* Номінальна напруга 110 В, споживаний струм 35 мА.
* Світлозвуковий оповіщувач виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач та ультраяскраві світлодіоди.
* В основі має два кабельні введення («ВХІД/ВИХІД») для можливості монтажу кількох оповіщувачів у лінію.