Блок розширення і посилення звукового сигналу FONTE РУ-1-12-5 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Блок розширення звукового сигналу |
| Живлення | 9-15 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 97 / 53.3 / 61.5 мм |
| Вага | 0.1 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Блок розширення і посилення звукового сигналу FONTE РУ-1-12-5 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
Блок розширення і посилення звукового сигналу FONTE РУ-1-12-5 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 20 мА, струм комутації 5 А, діапазон напруги керуючого сигналу постійного струму 9-14 В. Номінальний рівень диференціального вхідного сигналу 0.7 В / вихідного сигналу 0.7 В.
Застосування
Блок розширення і посилення РУ-1-12-5 призначений для:
* перетворення диференціального звукового сигналу в несиметричний для подачі на активні гучномовці;
* посилення і транспортування диференційного звукового сигналу на наступні блоки РУ-1-12-5;
* комутації напруги живлення на активні гучномовці; формування напруги комутації для керування наступними блоками РУ-1-12-5.
Ключові властивості
* Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 20 мА.
* Струм комутації 5 А.
* Діапазон напруги керуючого сигналу постійного струму 9-14 В.
* Номінальний рівень диференціального вхідного сигналу 0.7 В / вихідного сигналу 0.7 В.
* Блок призначений для спільної роботи з пультом мовленнєвого оповіщення GOLOS-2, блоком ДС-1 і джерелом безперебійного живлення 12 В 5 А, які купуються окремо.
* Встановлюється на DIN-рейку шириною 35 мм.