Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-09-12/24 95dB 12/24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач звуковий |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Живлення | DC 12/24 В |
| Струм споживання | 45 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Клас захисту | IP53C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Розміри | Ø 67 / 55 мм |
| Вага | 70 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-09-12/24 95dB 12/24V
Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-09-12/24. Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 45 мА. Підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Оповіщувачі пожежні звукові призначені для подачі звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової тощо) приміщень, будівель та споруд, у промислових та побутових приладах. Відносяться до типу В за ДСТУ EN 54-3 та призначені для роботи як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ. Має два характери звукового сигналу, вибір якого здійснюється за допомогою джампера, встановленого на платі.
* Номінальна напруга 12/24 В, діапазон напруги DC 9-27 В, споживаний струм 45 мА.
* Оповіщувач видає звуковий сигнал під час подачі на нього напруги живлення.
* Оповіщувач виконаний в пластмасовому корпусі, що має базу, пластину та кожух. На пластині, встановленій у кожусі, розташована плата з електронними компонентами та клемними колодками для підключення дротів живлення. Оповіщувач випускається з двома клемними колодками. Одна колодка використовується для підключення напруги живлення, а інша не використовується.
* Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання, ДСТУ ЕN 54-3:2003, ДБН В.2.5-56:2014, ДСТУ EN 60950-1:2015.