Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-09-230 90dB 230V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач звуковий |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Живлення | AC 230 В |
| Струм споживання | 65 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Клас захисту | IP53C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | Ø 67 / 55 мм |
| Вага | 70 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-09-230 90dB 230V
Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-09-230. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 230 В, споживаний струм 65 мА. Підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Оповіщувачі пожежні звукові призначені для подачі звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової тощо) приміщень, будівель та споруд, у промислових та побутових приладах. Відносяться до типу В за ДСТУ EN 54-3 та призначені для роботи як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
* Номінальна напруга 230 В, діапазон напруги AC 207-253 В, споживаний струм 65 мА.
* Оповіщувачі видають звуковий сигнал під час подачі на них напруги живлення.
* Оповіщувачі виконані в пластмасовому корпусі, що має базу, пластину та кожух. На пластині, встановленій у кожусі, розташована плата з електронними компонентами та клемними колодками для підключення дротів живлення. Оповіщувачі випускаються з двома клемними колодками. Одна колодка використовується для підключення напруги живлення, а інша не використовується.
* Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання, ДСТУ ЕN 54-3:2003, ДБН В.2.5-56:2014, ДСТУ EN 60950-1:2015.