Блок іскрозахисту СенКо Барон БР-1-12-0.24 12V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Блок іскрозахисту |
| Максимальний робочий струм | 220 мА |
| Максимальна напруга змінного струму | 250 В |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 14 мА |
| Особливості | Вибухозахищений |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 100 / 63 / 38 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Блок іскрозахисту СенКо Барон БР-1-12-0.24 12V
Блок іскрозахисту СенКо Барон БР-1-12-0.24 з типом захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB, для встановлення зовні вибухонебезпечних зон. Діапазон напруги живлення 9-14.5 В, споживаний струм 14 мА, максимальна напруга холостого ходу 16.5 В, максимальний струм перед спрацюванням захисту 240 мА, максимальний робочий струм 220 мА, максимальна напруга змінного струму 250 В. Має сертифікат ДВСЦ ВО.
Застосування
Блок іскрозахисту встановлюється між іскробезпечним та іскронебезпечним зонами для захисту електричних ланцюгів приладів, які знаходяться безпосередньо в іскронебезпечній зоні (таких як вибухозахищений оповіщувач «Тортила» або «Плай»).
Ключові властивості
* Блок іскрозахисту має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB.
* Діапазон напруги живлення 9-14.5 В, споживаний струм 14 мА.
* Відповідає вимогам ДСТУ 22782.5-78 та має сертифікат ДВСЦ ВО.
* Основні технічні характеристики:
* максимальна напруга холостого ходу на виході блоку 16.5 В;
* максимальний струм, який блок видає у навантаження перед спрацюванням захисту 240 мА;
* максимальний робочий струм 220 мА;
* максимальна напруга змінного струму на виході блоку 250 В;
* максимально припустиме значення ємності навантаження, що підключається до блоку та не порушує іскробезпеку мережі 2 мкФ;
* максимально припустиме значення індуктивності навантаження, що підключається до блоку та не порушує іскробезпеку мережі 0.5 мГн.
* Можливість встановлення на DIN-рейку.