Оповіщувач світлозвуковий СенКо Москіт-3 85dB 12V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 95 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP22 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 90 / 110 / 45 мм |
| Вага | 270 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий СенКо Москіт-3 85dB 12V
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Москіт-3. Акустична потужність 85 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 80 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 15 мА. Металевий корпус, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Оповіщувачі призначені для безперервної (цілодобової) роботи всередині приміщень або на відкритому повітрі.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 85 дБ.
* Номінальна напруга DC 12 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 80 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 15 мА.
* Світлозвуковий оповіщувач виконаний у металевому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач – джерело звукового сигналу та ультраяскраві світлодіоди – джерело світлового сигналу.
* Оповіщувач видає світловий і звуковий сигнали під час подавання на нього напруги живлення.