Оповіщувач звуковий СенКо Набат С-05-12 100dB 12V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач звуковий |
| Максимальна гучність | 100 дБ |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 180 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Оповіщувач звуковий СенКо Набат С-05-12 100dB 12V
Оповіщувач звуковий СенКо Набат С-05-12. Акустична потужність 100 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 180 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Оповіщувачі пожежні звукові призначені для подачі звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової тощо) приміщень, будівель та споруд, у промислових та побутових приладах.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 100 дБ.
* Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 180 мА.
* Оповіщувач видає звуковий сигнал під час подачі на нього напруги живлення.
* Оповіщувач звуковий виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора та п'єзокерамічний випромінювач.