Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-01С-12 105dB 12V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 105 дБ |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 200 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-червоний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 72 / 52 / 43 мм |
| Вага | 70 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-01С-12 105dB 12V
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-01С-12. Акустична потужність 105 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 200 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі, підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Компактний світлозвуковий оповіщувач, який призначений для подачі гучних звукових та яскравих світлових сигналів в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією, а також в технологічних лініях і інших сферах.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 105 дБ.
* При подачі на пристрій напруга живлення одночасно видає гучний звуковий і яскравий світловий сигнали. Як джерело світла використовуються ультраяскраві світлодіоди, як джерело звукового сигналу – п'єзокерамічний випромінювач.
* Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 200 мА.
* Оповіщувач з пластмасового корпусу з класом захисту IP54, може використовуватися всередині приміщень або зовні під навісом чи піддашком.