Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-01-24 90dB 24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач звуковий |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Живлення | DC 24 В |
| Струм споживання | 150 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 72 / 52 / 43 мм |
| Вага | 70 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-01-24 90dB 24V
Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-03-220. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 150 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Оповіщувачі пожежні звукові призначені для подачі звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової тощо) приміщень, будівель та споруд, у промислових та побутових приладах.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
* Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 150 мА.
* Оповіщувач видає звуковий сигнал під час подачі на нього напруги живлення.
* Оповіщувач звуковий виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора та п'єзокерамічний випромінювач.