Дротова централь Tiras Orion NOVA M на 8 дротових зон сигналізації
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Охоронна централь |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G,Ethernet (опціонально),WiFi (опціонально) |
| Кількість номерів оповіщення дозвоном | 64 |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 4 |
| Кількість дротових зон | 8 |
| Можливість розширення | Можливість розширення зон до 64 (дротові + бездротові) |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 64 |
| Протоколи | NOVA |
| Клавіатура | До 8 зовнішніх |
| Інтерфейси | RS485, Touch Memory, USB Type-C |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Блок живлення | Вбудований |
| Живлення | 220 В |
| Резервне живлення | 12 В / 7 чи 9 Aг |
| Підключення | Дротове |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 280 / 80 мм |
| Вага | 1.6 |
| Гарантія | 36 місяців |
Опис товару Дротова централь Tiras Orion NOVA M на 8 дротових зон сигналізації
Дротова централь Tiras Orion NOVA M для керування охоронною системою Orion NOVA. 8 базових дротових охоронних зон з можливістю розширення до 64 дротових/бездротових, 4 базові виходи, 32 групи, 64 користувачі, до 8 клавіатур, канал зв’язку 2G з підтримкою 2 сім-карт.
Застосування
Orion NOVA M використовується для побудови охоронної системи на таких об'єктах, як приватний будинок, велика квартира, відділення банку, магазин тощо. Дана централь також підійде для об'єктів, на яких буде використовуватись велика кількість автоматики. Доступна як пультова охорона, з підключенням центра моніторингу охоронної компанії, так і автономна охорона, з інформуванням тільки власника об'єкта.
Ключові властивості
* Централь містить 8 базових зон для підключення датчиків. Може розширюватись до 64 зон/датчиків за рахунок дротових та бездротових датчиків. Розширення дротовими датчиками забезпечуються за допомогою клавіатурних зон та виносних модулів розширення (до 8 в системі). Бездротові датчики додаються до системи за допомогою модуля M-X, який додає до 64 бездротових пристроїв.
* Orion NOVA M може працювати як в пультовому, так і в автономному варіанті охорони. Протоколи обміну, що підтримується Orion NOVA M:
* NOVA – для роботи з ПЦС MISTO Security Platform та МОСТ;
* Sur-Gard – для роботи з будь-якими ПЦС, що підтримують даний протокол.
* Orion NOVA M оснащена GSM-комунікатором з каналом зв’язку 2G з можливістю використання 2 SIM-карт. Додатково може бути розширена Ethernet (Tiras M-NET+) чи Wi-Fi комунікатором (Tiras M-WiFi).
* Надсилає тривожні сповіщення за допомогою SMS та дзвінка власнику на смартфон та на пульт охорони.
* Керування системою здійснюється з мобільного застосунку Control NOVA, з охоронної клавіатури (до 8 в системі), або використовуючи радіобрелоки X-Key, ключі Touch Memory чи безконтактні карти.
* Крім датчиків до Orion NOVA M, за потреби, підключається сирена та виносний світлодіод підтвердження.
* Централь може бути розширена модулями релейних виходів за рахунок яких можна керувати електрозамком, електроклапаном води тощо. Для налаштування автоматизації доступні 16 сценаріїв, активацію яких можна гнучко налаштувати: за розкладом, за зміною температури, постановку чи зняття з охорони об'єкта, чи вручну – з застосунку або клавіатури. Розширення системи можливе завдяки наявності універсальним слотам для підключення комунікатора чи релейного модуля, шини для підключення до 8 клавіатур, шини для підключення до 8 виносних модулів.
* Програмне забезпечення oLoader II для налаштування охоронної системи з ПК, ноутбука, планшета чи смартфона.
* Живлення 220 В від мережі, вбудований блок живлення на 25 Вт. Максимальний сумарний вихідний струм: 850 мА. Резервне живлення можливе за допомогою свинцево-кислотної акумуляторної батареї на 7 або 9 Аг, яку слід придбати окремо.
* Контроль глушіння GSM-каналу.
* Журнал на 1000 подій.
* Автоматичне оновлення прошивки приладу.
* Orion NOVA M розроблена у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 3.
* Всі протоколи обміну шифровані, а корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.