Радіокомплект ACS-1000R GSN
| Бренд | GSN |
| Тип пристрою | Комплект радіоконтролера |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 330 передавачів |
| Контакти реле | C, NC, NO |
| Кількість реле | 2 |
| Дальність передачі | 1000 м |
| Живлення | Контролер 12-16 В, брелок 3 батареї AAA |
| Струм споживання | 39 мА |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 85 / 40 / 20 мм |
| Вага | 170 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Радіокомплект ACS-1000R GSN
Бездротовий двоканальний радіокомплект ACS-1000R, складається з радіоконтролера-приймача та брелока-передавача, з робочою частотою 433.92 МГц і дальністю передачі до 1000 м, з підтримкою алгоритму кодування KEELOQ® з динамічним кодом. Пам'ять приймача на 330 передавачів.
Застосування
Двоканальний комплект ACS-1000R розроблений для постановки/зняття з охорони систем сигналізації, використання у якості тривожної кнопки, а також для дистанційного керування такими пристроями контролю доступу і розумного будинку як електричні ворота, автоматичні шлагбауми, електромагнітні замки, розсувні двері, електричні жалюзі, освітлювальні прилади тощо.
Ключові властивості та можливості
* Алгоритм кодування KEELOQ® з динамічним кодом забезпечує високий рівень захисту сигналів.
* Максимальна кількість передавачів з різними кодами, що навчають приймач, – 330.
* Два вихідні реле з контактами NC/C/NO, з комутаційними параметрами DC 30 В / 1 А; DC 60 В / 0.3 А; AC 125 В / 0.5 А.
* Два режими роботи кожного каналу приймача: «Тривожна кнопка» (Panic Button) або «Імпульсний» (Pulse).
* Захист від несанкціонованого доступу (у режимі «Тривожна кнопка»).
* Пам'ять останньої події – 30 хвилин (у режимі «Тривожна кнопка»).
* Формування сигналу «Тривога» у разі зникнення електроживлення (у режимі «Тривожна кнопка»).
* Тампер захисту від злому.