Датчик руху та розбиття Patrol-803 GSN
| Бренд | GSN |
| Тип пристрою | Датчик руху та розбиття |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Кут виявлення | 125° – руху, 160° – розбиття |
| Дальність виявлення | 15.6 м – руху, 12 м – розбиття |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Живлення | 8.5-16 В |
| Струм споживання | 19 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 99 / 54 / 33 мм |
| Вага | 75 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху та розбиття Patrol-803 GSN
Комбінований датчик руху і розбиття скла GSN Patrol-803, з дальністю виявлення руху до 15.6 м, кут виявлення 125°, і розбиття скла до 12 м, кут виявлення 160°.
Застосування
Комбінований датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, а також розбиття скла за допомогою електретного мікрофона.
Ключові властивості та можливості
* Дві незалежні функції: тривожний сигнал на удар або розбиття скла та на рух.
* Цифровий програмний алгоритм обробки сигналів.
* Для перевірки датчика розбиття скла існують два тестові режими: GLASS TEST для перевірки та налаштування високочастотного каналу і SHOCK & GLASS TEST для повної перевірки датчика розбиття скла.
* Плавне регулювання чутливості незалежно датчику.
* Лічильник імпульсів (1 або 2).
* Автоматична температурна компенсація.
* Герметично ізольований піроелектричний сенсор.
* Захист від видимого світла.
* Високий ступінь захисту від радіочастотних (RFI) і елекромагнітних (EMI) перешкод.
* Світлодіодна індикація.
Особливості встановлення і налаштування
Встановлюється всередині приміщень на висоті 2-2.5 метрів.