Датчик руху Patrol-203 GSN
| Бренд | GSN |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Кут виявлення | 120° |
| Дальність виявлення | 15.6 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 8.5-16 В |
| Струм споживання | 16.5 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 99 / 54 / 33 мм |
| Вага | 75 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху Patrol-203 GSN
Датчик руху GSN Patrol-203 з імунітетом до тварин до 20 кг, з дальністю виявлення руху до 15.6 м і кутом виявлення 120°.
Застосування
Датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості та можливості
* Імунітет до тварин вагою 10 / 20 кг (можна обрати потрібний).
* Плавне регулювання чутливості.
* Автоматична температурна компенсація.
* Герметично ізольований піроелектричний сенсор.
* Захист від видимого світла.
* Високий ступінь захисту від радіочастотних (RFI) і елекромагнітних (EMI) перешкод.
* Світлодіодна індикація.