Блок вводу-виводу адресний CV1514 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 90 / 64 / 23 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару Блок вводу-виводу адресний CV1514 Електронмаш
Кожен з 4-х каналів блоку дозволяє вводити сигнали від датчиків положення, напруги або струму, кінцевих перемикачів; керувати виконавчими механізмам та ключами; підключати по 32 безадресних пожежних сповіщувачів. Виконано у пластиковому корпусі, з можливістю встановлення на DIN-рейку.