Опис товару
Блок захисту лінії зв’язку БЗЛС-8 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 180 / 205 / 50 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 048 ₴


