Опис товару
Ключ керування оповіщенням КУО-3 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 90 / 52 / 50 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 566 ₴



