ППКП і К Пристрій управління УУ-1Б Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | ППКП |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 600 / 364 / 135 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару ППКП і К Пристрій управління УУ-1Б Електронмаш
В пристрій управління УУ входить як мінімум один блок БКН і одне реле з парою перемикаючих контактів 220 В 5 А. Можлива установка до 4 (всього) блоків БКН або комбінація БКН і БКК виходячи з того, що три блоки БКК займають одне місце під блок БКН. Позначення пристрою в подібному випадку (наприклад, для одного БКН і шести БКК) УУ-1Б-6К.
Якщо необхідні блоки не поміщаються в УУ чи вимагається наближення блоків до місця пожежогасіння, то використовуються пристрої комутаційні, в яких вони розміщуються. Зв'язок між пристроями і блоками здійснюється по інтерфейсу RS485 на відстані до 1000 м. Є можливість установки телефонних комунікаторів ТК2 / Д і ТК2 / GSM01, у т. ч. одночасно обох.