Опис товару
ППКП адресний «Варта-Адрес» Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | ППКП |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 465 / 364 / 100 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 410 ₴


