Опис товару
Пристрій комутаційний УКР12-4 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Пристрій резервного зберіганння карт |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 305 / 232 / 93 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴


