
Пристрій комутаційне управління пожежогасінням адресний УК-УП-А-1Б Електронмаш 13-00061
- Немає в наявності
- Код: 13-00061
30 090 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Пристрій комутаційний управління пожежогасінням адресний УК-УП-А-1Б Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 605 / 366 / 128 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 090 ₴

