Сигналізатор диму пожежний CV 212-12 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Автономний,Димовий |
| Живлення | 3 В |
| Клас захисту | IP40 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 105 / 105 / 59 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару Сигналізатор диму пожежний CV 212-12 Електронмаш
Сигналізатор (автономний пожежний сповіщувач) призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму і видачі звукових і світлових сигналів оповіщення про пожежу.
Європейський сертифікат EN14604.
10-років гарантії на роботу акумулятора.
Єдина кнопка Тест і Скидання звуку.
Звукове і світлове попередження про розряд батареї живлення.
Індикація чергового режиму і наявності диму.
Можливість об'єднання в групу до 32 шт.
Рівень звуку 85 дБ на відстані 3 м.