Опис товару
Сповіщувач пожежний димовий лінійний CV212-14 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Димовий,Лінійний |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -25°C ~ +55°C |
| Розміри | 107 / 86 / 48 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 222 ₴


