Табло інформаційне ИТ-485 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Живлення | 24 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP44 |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 282 / 203 / 73 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару Табло інформаційне ИТ-485 Електронмаш
ИТ-485 призначене для роботи з приладами приймально-контрольними пожежними та управління «Варта-1/832-У8» для управління і індикації стану керованих об'єктів пожежогасіння та димовидалення, а також для використання в інших системах, де потрібне керування та індикація стану обладнання та відповідних режимів роботи пристроїв управління.