Опис товару
Звуковий пожежний оповіщувач ЗПО-12 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Оповіщувач |
| Живлення | 12 В |
| Клас захисту | IP40 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 / 100 / 48 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



