Опис товару
Сповіщувач пожежний тепловий адресний «ИПТ-А» Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Сповіщувач |
| Тип сповіщувача | Адресний,Димовий |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 102 / 102 / 49 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴


