Опис товару
Блок вводу-виводу адресний CV1514-01 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 90 / 64 / 23 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 476 ₴


