ППКП адресний «Варта-Адрес CV1500» Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | ППКП |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 432 / 327 / 142 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару ППКП адресний «Варта-Адрес CV1500» Електронмаш
Прилад забезпечує прийом сигналів, управління, обробку і відображення інформації від всіх адресних компонентів в системі і ведення журналу подій. Виробляє сигнали пожежної тривоги або несправності системи з їх відображенням і подальшою передачею на телефонний комунікатор або інші пристрої. У корпусі приладу , додатково можуть бути розміщенні до двох блоків шлейфів адресних CV1510 і двох блоків вводу-виводу CV1514.