Табло інформаційне CV1500 ИТ64 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Табло |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 432 / 327 / 142 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару Табло інформаційне CV1500 ИТ64 Електронмаш
Може включати в себе 32 або 64 канали індикації і управління. Табло призначене для візуалізації станів системи (світлодіоди) і передачі в систему сигналів управління (кнопки). Підключення ІТ проводиться в системну шину (аналогічно БША). Максимальна кількість ІТ на системній шині 15 шт. ІТ містить джерело живлення з зарядним пристроєм і відсік для акумуляторів. У корпус ІТ можуть бути встановлені додаткові блоки або акумулятори підвищеної ємності.