Сповіщувач СППТА-В Омега
| Бренд | Омега |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Адресний,Тепловий |
| Живлення | 12 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | Ø96 / 47 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач СППТА-В Омега
Сповіщувачі чутливі до зростання температури, призначені для виявлення в закритих приміщеннях різних будівель і споруджень загорянь і передачі сигналу "ПОЖЕЖА" на приймально-контрольні прилади адресної пожежної сигналізації "Омега".
Конструкція сповіщувачів СПТТА, СПТТА-В знімна, що дозволяє знімати сповіщувачі для технічного обслуговування або ремонту.
Сповіщувачі є багаторежимними і мають вбудовану підпрограму самодіагностики справності чутливого елементу. У разі його несправності прилад ПУ-П формує сигнал "ВІДМОВА" з вказівкою адреси сповіщувача.
Сповіщувачі з автоматичним поверненням в початковий стан.
Сповіщувачі підключаються до МС АПС за допомогою двопровідної лінії зв'язку.
Сповіщувачі СПТТА-В, СПТТА-01В виготовляються з рівнем вибухозахист ВИБУХОБЕЗПЕЧНИЙ, згідно ГОСТ 22782.5 (СТСЭВ 3143-81) і мають знак рівня "ib". Вид вибухозахисту- "ІСКРОБЕЗПЕЧНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛАНЦЮГ". Сповіщувачі використовуються тільки спільно з блоком искрозащиты (БИЗ).
У сповіщувач вбудований програмно керований ізолятор короткого замикання.
Сповіщувач допускається застосовувати у безадресних системах пожежної сигналізації (необхідно вказати при замовленні).
Сповіщувачі відповідають вимогам ДСТУ EN54 - 5: 2003.