ППК Лунь 11 м6 3G модем
| Бренд | Лунь |
| Тип пристрою | ППК |
| Робоча частота | 850/900/1800/1900 МГц, HSDPA, HSUPA, WCDMA 900/2100 (B8/B1) |
| Тип централі | Охоронна, Пожежна |
| Канали зв'язку | 3G |
| Кількість дротових зон | 8 |
| Кількість бездротових пристроїв | 48 |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 2 |
| Живлення | 100-240 В |
| Підключення | Бездротове,Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | До 85% |
| Розміри | 300 / 240 / 91 мм |
| Вага | 1.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару ППК Лунь 11 м6 3G модем
«Лунь-11» - прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний бездротового з'єднання GSM (GPRSvoice). Призначений для цілодобової пультової (технічної) охорони об'єктів будь-якої складності: як найменших (торговий павільйон, кіоск), середніх (квартири, магазини, ресторани), так і складних (торгові центри, офісні будівлі). Збільшення надійності передачі даних забезпечується підтримкою 2-х каналів GPRS на двох SIM-картах. Модель підтримує до 16 клавіатур Лінд-11 і до 24 зчитувачів ТМ Лінд-11ТМ. Можливість гнучкого розширення зон і груп платами розширення "Лунь-11Н" і "Лунь-11Е. Передбачена робота з бездротовими датчиками. Має місце 3G модем. Вільний розподіл 256 користувачів в групи. Прилад призначений для роботи c ПО" Фенікс-4 "в складі ПЦС" Орлан ". Можливо управління ППК з мобільного телефону.
Особливості моделі:
• 8 сконфігурованих дротових зон;
• 2-х і 4-х дротове підключення пожежних датчиків;
• робота з бездротовими датчиками;
• типи зон: охоронна, 24-годинна, затримана, прохідна, постановча, «залишаюся вдома», загальна тривога, пожежна;
• 16 охоронних груп;
• можливість гнучкого поділу на групи: кожна зона окремо присвоюється до будь-якої з шістнадцяти груп;
• типи груп: звичайні, залежні по логіці "І", залежні по логіці "АБО";
• 16 призначених для користувача електронних ключів в групі;
• кількість паролів в кожній групі: 16 призначених для користувача, пароль адміністратора і пароль пожежної системи;
• 7 користувальницьких номерів мобільних пристроїв в кожній групі;
• управління з мобільного телефону: постановка / зняття з охорони, мобільна тривожна кнопка, опитування стану приладу, режим "залишаюся вдома";
• кількість керованих релейних виходів - 4;
• контроль наявності сирени, кількість підключаються сирен - 1;
• кількість Тамперів - 1;
• контроль розряду акумуляторної батареї й управління її зарядом;
• всі функції віддаленого управління і формування звіту про стан за запитом з центрального пульта;
• доставка подій на пульт по каналах GPRS і Voice GSM-мережі, шифрування протокол по GPRS: захист від перехоплення і підміни даних;
• використання пароля на конфігурацію по інтерфейсу USB;
• підтримка функції захисту від помилкових спрацьовувань пожежних шлейфів;
• підтримка будь-яких антивандальних зчитувачів;
• можливість додавання охоронних зон платами розширення, до 12 підключаємих разширювателей "Лунь-11Е" і / або "Лунь-11Н";
• максимальна кількість провідних зон - 144;
• підтримка до 48 бездротових датчиків, включаючи датчики Ajax;
• пам'ять на 128 подій, яка не очищається при перебої в постачанні електроенергії;
Прилад «Лунь-11» mod6 поставляється в пластиковому корпусі з блоком живлення, без акумуляторної батареї. Для роботи ПКК Лунь-11 необхідно: ПО "Фенікс-4", комплект розширення "Орлан-М11", комплект розширення "Орлан-GPRS", кабель USB - miniUSB.