Пульт керування та індикації режимів Електронмаш ПУР-3/12В
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Пульт керування та індикації |
| Живлення | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 146 / 137 / 84 мм |
| Вага | 0.8 |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару Пульт керування та індикації режимів Електронмаш ПУР-3/12В
Пульт керування та індикації режимів Електронмаш ПУР-3/12 призначений для роботи з приладами приймально-контрольними пожежними та керування Варта-1/8-У1 та Варта-1/8-У2. Пульт забезпечує керування однією зоною пожежогасіння та надає можливість вибору режиму роботи блоку силового ключа, підтримує індикацію.
Застосування
Пульт ПУР-3/12 призначений для керування однією зоною пожежогасіння у складі системи пожежної сигналізації на основі приладів серії «арта-1/8-У1 та Варта-1/8-У2. Підходить для використання на різних об'єктах, що потребують контролю над системою пожежогасіння.
Ключові властивості
* Здійснює вибір режиму роботи блоку силового ключа (БСК-832) з функціями увімкнення та вимкнення автоматичного пуску.
* Індикація режиму «АВТ.ВИМК» та увімкнення режиму ручного пуску «РУЧ.ПУСК».
* Застосовується для керування одним блоком силового ключа з перемикачем режимів та світловим індикатором.
* Корпус пульта виконано у вигляді пластмасового ящика з прозорою кришкою, що захищає елементи керування.
* Внутрішня частина пульта містить друковану плату зі струмозадаючими резисторами та клемами для підключення до БСК.
* Компактні габарити: розміри 146 / 137 / 84 мм, вага 0.8 кг.