Прилад приймально-контрольний пожежний Електронмаш «Варта-1/816»
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | ППКП |
| Кількість шлейфів сигналізації | 16 |
| Живлення | 220 В / 24 В від 2 акумуляторних батарей |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 600 / 364 / 135 мм |
| Вага | 6 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Прилад приймально-контрольний пожежний Електронмаш «Варта-1/816»
Прилад приймально-контрольний пожежний Електронмаш «Варта-1/816», на 8 або 16 шлейфів сигналізації. Підключення до шлейфу сигналізаціїї дво- або чотиридротових безадресних пожежних сповіщувачів.
Застосування
Прилад призначений для приймання та оброблення інформації від пожежних сповіщувачів та передачу сигналів оповіщення про можливість виникнення пожежі, про виникнення пожежі, про несправності в системі як безпосередньо оператору, так і для передачі сигналів та видачі команд на інші пристрої побудови систем пожежної сигналізації та автоматики.
Ключові властивості та можливості
* ППКП у металевому боксі складається з блоку керування на передній панелі, блоку комутації шлейфів, блоку комутації, зарядно-контрольного пристрою.
* Кількість шлейфів сигналізації (ШС) – 8 або 16. До шлейфу сигналізації можуть бути підключені дво- і чотиридротові безадресні пожежні сповіщувачі.
* Кількість видів повідомлень – 20.
* Загальна кількість користувачів/паролів – 8.
* Максимальний опір дротів пожежних ШС (без урахування опору виносних елементів) становить 470 Ом, мінімальний опір витоку між дротами пожежних ШС і (або) між кожним дротом та «землею» становить 50 кОм.
* Виходи:
* електронні ключі «К1», «К2», «К3», «К4» – комутована напруга до 30 В, комутанований струм до 0.1 А;
* «СЗО» – для підключення світлозвукових оповіщувачів 24 В, сумарний струм навантаження не більше ніж 0.4 А;
* А1, В1 – RS485 №1;
* А2, В2 – RS485 №2;
* А3, В3 – RS485 №3;
* вихід живлення 24 ± 5 В / 1.1 А «+ 24V 0V», напруга пульсацій не більше 240 мВ.
* Прилад дозволяє налаштовувати режими роботи кожного ШС, незалежно вмикати/вимикати ШС, виходи, комунікатор, налаштовувати режими роботи кожного з виходів і реле.
* Повідомлення виводяться на пульт керування та індикації.
* Введення інформації здійснюється з клавіатури.
* Поточні дані стану ШС і налаштувань приладу запам'ятовуються в енергонезалежній пам'яті.
* Світлодіодні індикатори стану приладу на передній панелі.
* Електроживлення приладу здійснюється від мережі змінного струму напругою 220 В і частотою 50 Гц та від двох послідовно з’єднаних акумуляторних батарей (резервне джерело) з номінальною напругою 12 В кожна. Час роботи від акумуляторних батарей становить мінімум 30 годин.
* Середнє напрацювання на відмову становить не менше ніж 30000 годин.