Датчик руху SRP-600 Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Кут виявлення | 105° |
| Дальність виявлення | 18 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 8.2-16 В |
| Струм споживання | 9 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 106 / 58.5 / 57 мм |
| Вага | 90 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху SRP-600 Crow
Датчик руху Crow SPR-600 з дальністю виявлення руху до 18 м, з кутом виявлення 105°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості та можливості
* Детектор забезпечений спеціальними оптичними лінзами, в яких присутні різні кути огляду та 52 зони виявлення.
* Мікропроцесорна обробка сигналу дозволяє фільтрувати помилкові спрацьовування.
* Автоматична термокомпенсація.
* Регулювання чутливості.
* Електронний лічильник імпульсів.
* Світлодіодна сигналізація з можливістю вимкнення.
* Захищеність від радіочастотної дії 30 В/м, 10-1000 МГц.
* Захист від електромагнітної дії до 50000 В.
* Тампер-контакт.
Особливості встановлення
Рекомендується встановлювати датчик на твердій основі в зоні детекції, що захищається, вільної від додаткових об'єктів-перешкод. Встановлення без додаткового юстування на висоті від 1.5 до 3.6 м.