Датчик руху SWAN CAM (without camera) Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Кут виявлення | 90° |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 8.2-16 В |
| Струм споживання | 150 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 132 / 62 / 38 мм |
| Вага | 110 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху SWAN CAM (without camera) Crow
Датчик руху Crow SWAN CAM (without camera) з місцем під встановлення безкорпусних аналогових або AHD камер з розмірами плати 32 / 32 мм (камеру слід придбати окремо), з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 15 м, з горизонтальним кутом виявлення 90°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості та можливості
* Можливість встановлення безкорпусної камери (слід придбати окремо) для підвищення рівня безпеки приміщення, що охороняється.
* Імунітет до тварин вагою до 25 кг.
* Регулювання чутливості.
* Термокомпенсація.
* Світлодіодна сигналізація.
* Тампер-контакт.
Особливості встановлення
Рекомендована висота монтажу – від 1.8 до 2.4 м від рівня підлоги. Датчик руху найбільш ефективний при встановленні впоперек потенційного маршруту проникнення. Не рекомендується встановлювати датчик навпроти предметів, що рухаються (наприклад, штори чи жалюзі), потоків холодного (кондиціонери) або теплого (опалювальні батареї) повітря.