Датчик руху NEO PIR CRT Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Кут виявлення | 6° |
| Дальність виявлення | 4-6 м, 6-8 м |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Живлення | 6-16 В |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 120.4 / 30.7 / 36.7 мм |
| Вага | 80 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху NEO PIR CRT Crow
Датчик руху типу «штора» Crow NEO PIR CRT з дальністю виявлення руху 4-6 м або 6-8 м (на вибір).
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора з дзеркальною оптикою. Завдяки вузькому вертикальному куту огляду та значній дальності виявлення датчик-штора може встановлюватися у будинку, захичаючи його периметр, у квартирі з тваринами, у музеях та на виставках тощо.
Ключові властивості та можливості
* Варіофокальне дзеркало забезпечує точність детекції та низький відсоток помилкових спрацьовувань.
* Регулювання чутливості.
* Тривалість тривожного сигналу становить 2 секунди.
* Світлодіодна індикація.
* Тампер-контакт.
Особливості встановлення
Рекомендована висота монтажу – від 1.6 до 2.3 м від рівня підлоги. Датчик руху найбільш ефективний при встановленні впоперек потенційного маршруту проникнення. Не рекомендується встановлювати датчик навпроти предметів, що рухаються (наприклад, штори чи жалюзі), потоків холодного (кондиціонери) або теплого (опалювальні батареї) повітря.