Датчик руху SWAN 1000 Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), Мікрохвильовий |
| Імунітет до тварин | Так |
| Кут виявлення | 105° |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 9.6-16 В |
| Струм споживання | 23 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 123 / 62 / 38 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху SWAN 1000 Crow
Датчик руху Crow SWAN 1000 з ІЧ та мікрохвильовим сенсорами, з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 15 м і кутом виявлення 105°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна завдяки аналізу руху в інфрачервоному (PIR елемент) і мікрохвильовому (ефект Доплера) діапазонах.
Ключові властивості та можливості
* Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор).
* Мікрохвильова технологія виявлення на основі ефекту Доплера.
* Можна обрати режим імунітету до домашніх тварин: вагою до 15 кг або до 25 кг.
* Незалежне регулювання чутливості інфрачервоного та мікрохвильового сенсорів.
* Регулювання дальності виявлення: для МВ-каналу від 7 до 15 метрів, для ІЧ – від 15 до 100% дальності виявлення.
* Температурна компенсація.
* Світлодіодна індикація.
Особливості встановлення
Датчик встановлюється всередині приміщень. Рекомендована висота монтажу 1.8-2.4 м.