Датчик руху EDS 2000 Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), Мікрохвильовий |
| Імунітет до тварин | Так |
| Кут виявлення | 90° |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 9.6-16 В |
| Струм споживання | 24 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Робоча температура | -35 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 175 / 70 / 45 мм |
| Вага | 210 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху EDS 2000 Crow
Вуличний датчик руху Crow EDS 2000 з ІЧ та мікрохвильовим сенсорами, з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 15 м і кутом виявлення 90°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна завдяки аналізу руху в інфрачервоному (PIR елемент) і мікрохвильовому (ефект Доплера) діапазонах.
Ключові властивості та можливості
* Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор).
* Мікрохвильова технологія виявлення на основі ефекту Доплера.
* В комплект постачання входить спеціальна маска на лінзу, що дозволяє контролювати спрацювання датчика від тварин (датчик ігнорує тварин масою до 15 кг без маски і до 35 кг зі встановленою маскою).
* Мікропроцесорна обробка сигналу.
* Чутливість датчика регулюється шістьма значеннями, починаючи від «Стабільна» (вільна територія без перешкод зі стабільними умовами роботи) і закінчуючи «Екстремальна» (складні погодні умови, наявність рослинності та тварин). Регулювання здійснюється за допомогою потенціометра для ІЧ-сенсора та джампера для НВЧ-сенсора.
* Автоматична температурна компенсація.
* Світлодіодна індикація, яку за необхідністю можна вимкнути.
* Два тампери для захисту від злому (НЗ).
* Полікарбонатний корпус із захистом від пошкоджень, клас захисту IP65.
Особливості встановлення
Датчик розроблений для зовнішнього (вуличного) встановлення та роботи у складних умовах. Рекомендована висота монтажу 1.8-2.4 м.