Датчик руху EDS 3000 Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), Мікрохвильовий |
| Імунітет до тварин | Так |
| Кут виявлення | 90° |
| Дальність виявлення | 18 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 9.6-16 В |
| Струм споживання | 24 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Робоча температура | -35 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 / 80 / 80 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху EDS 3000 Crow
Вуличний датчик руху Crow EDS 3000 з ІЧ та мікрохвильовим сенсорами, з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 18 м і кутом виявлення 90°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна завдяки аналізу руху в інфрачервоному (PIR елемент) і мікрохвильовому (ефект Доплера) діапазонах.
Ключові властивості та можливості
* Підтримує технологію чотириелементного відбиття (2 пари зчетверених ІЧ-сенсорів).
* Мікрохвильова технологія виявлення на основі ефекту Доплера.
* В комплект постачання входить спеціальна маска на лінзу, що дозволяє контролювати спрацювання датчика від тварин (датчик ігнорує тварин масою до 20 кг без маски і до 35 кг зі встановленою маскою).
* Мікропроцесорна обробка сигналу.
* Датчик дозволяє встановлювати до 16 значень дальності та чутливості. Всі налаштування можна розбити на 3 групи. Для кожної групи задаються параметри дальності та чутливості виявлення залежно від зовнішніх умов встановлення та експлуатації датчика.
* Автоматична температурна компенсація.
* Індикація здійснюється двома способами: світлодіодним та/або звуковим (бузером).
* Два тампери для захисту від злому (НЗ).
* Захист від електромагнітного та радіочастотного випромінювання 30 В/м, 10-1000 МГц.
* Полікарбонатний корпус із захистом від пошкоджень, клас захисту IP65.
Особливості встановлення
Датчик розроблений для зовнішнього (вуличного) встановлення та роботи у складних умовах. Рекомендована висота монтажу 1.2-1.4 м.