Датчик вібрації VIB 2000 Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик вібрації |
| Тип сенсора | П'єзо |
| Дальність виявлення | 6 м |
| Тип датчика | Вібрації |
| Живлення | 9.6-16 В |
| Струм споживання | 10 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP43 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 85 / 25 / 20 мм |
| Вага | 35 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик вібрації VIB 2000 Crow
Датчик вібрації Crow VIB 2000 з дальністю виявлення механічних ударів до 6 м.
Застосування
Використовується для виявлення механічних ударів, таких, як, наприклад, удари молотком, свердління, вибухи, буріння перфоратором або робота відбійним молотком. VIB 2000 розроблений для встановлення на стінах, сейфах, банкоматах, депозитних боксах тощо.
Ключові властивості та можливості
* Датчик за допомогою п'єзочутливого елементу виявляє як одиничні, так і періодичні імпульси.
* Дальність виявлення вібрації (ударів) складає 6 метрів.
* Вихід тривоги 30В/0.1А.
* Можливість регулювати чутливість датчика і зони виявлення.
* Регулювання кількості імпульсів, після яких спрацьовує тривога: 1, 2, 4 або 8.
* Світлодіодна індикація.