Адресна кнопка керування автоматикою DETECTO BTN 100 Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Кнопка керування |
| Серія | Tiras PRIME A |
| Живлення | 24 В |
| Струм споживання | 0.1 А |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Жовтий,За замовленням,Зелений,Синій,Червоний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 90 / 90 / 40 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Адресна кнопка керування автоматикою DETECTO BTN 100 Tiras
Позиція на замовлення у виробника.
Адресна кнопка керування автоматикою DETECTO BTN100 для роботи у складі пожежної адресної системи Tiras PRIME A.
Кнопка доступна до замовлення у різних кольорах та з різними написами. Просимо уточнювати доступність потрібного напису/кольору у менеджера.
Варіанти написів:
* ПУСК ДИМОВИДАЛЕННЯ
* ПІДПІР ПОВІТРЯ
* РОЗБЛОКУВАННЯ ДВЕРЕЙ
* ТРИВОГА
* ПУСК НАСОСА
* БЛОКУВАННЯ
* СКИДАННЯ ЗАТРИМКИ
* РУЧНИЙ РЕЖИМ
* ПУСК ПОЖЕЖОГАСІННЯ
* СТОП ГАСІННЯ
* На замовлення
Варіанти кольорів:
* білий
* синій
* зелений
* жовтий
* червоний
* на замовлення
Застосування
Призначена для ручного керування пожежною автоматикою у складі системи Tiras PRIME A. Встановлюється в межах приміщення, що охороняється, та подає сигнал активації виконавчого пристрою відповідно до попередньо налаштованого сценарію.
Ключові властивості та можливості
* Опція «електронна фіксація»: у разі увімкнення опції після натискання кнопки, вона буде знаходитись в активованому стані до її «скидання» з ППКП; якщо опція вимкнена, то кнопку можна натискати будь-яку кількість разів, запускаючи налаштований сценарій автоматизації.
* Світлодіодна індикація режимів роботи та стану сповіщувача.
* Низьке енергоспоживання.
* Можливість обрати необхідний напис та колір кнопки, або за потреби замовити власний.