Датчик розбиття Patrol-501 GSN
| Бренд | GSN |
| Тип пристрою | Датчик розбиття скла |
| Тип сенсора | Електретний мікрофон (акустичний) |
| Кут виявлення | 170° |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Тип датчика | Розбиття |
| Живлення | 9-16 В |
| Струм споживання | 18.7 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 87 / 52 / 24 мм |
| Вага | 54 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик розбиття Patrol-501 GSN
Датчик розбиття скла GSN Patrol-501 з дальністю виявлення звуку розбиття до 12 м і кутом виявлення 170°.
Застосування
Призначений для контролю цілісності шибок вікон та дверей у квартирі, будинку, офісі, магазині та інших приміщеннях. Завдяки унікальній програмі та чітко налагодженим фільтрам Patrol-501 забезпечує чудовий захист від помилкових спрацьовувань на об'єктах з підвищеними шумами. Висока чутливість високочастотного звукового каналу дозволяє датчику з великою точністю виявляти реальний факт розбиття скла серед інших фонових шумів. Вищезазначені властивості дозволяють встановлювати Patrol-501 в шумних приміщеннях, таких як: аеропорти, заводи, а також на об'єктах, що є сусідами з ресторанами, барами тощо.
Ключові властивості та можливості
* Акустичний сенсор приладу (мікрофон) спрацьовує тільки після отримання певної послідовності звукових сигналів: спочатку низькочастотного звуку удару по склу, потім безпосередньо звуку розбитого скла. Завдяки такій логіці аналізу сигналів, ймовірність помилкового спрацьовування датчика зводиться до мінімуму.
* Цифровий математичний алгоритм обробки сигналів.
* Прилад оснащений функцією запам'ятовування тривоги. Пам'ять останньої події – 30 хвилин.
* Світлодіодна індикація стану датчика.
* Автоматичний захист мікрофона від перевантажень.
* Підходить для охорони практично всіх типів стекол.
* Впевнена експлуатація на об'єктах із підвищеними шумами.
* Захист від RFI (30 В/м в діапазоні від 10 до 1000 МГц) та EMI (50000 В) перешкод.