Датчик комбінований Patrol-105 GSN
| Бренд | GSN |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), Мікрохвильовий |
| Імунітет до тварин | Так |
| Кут виявлення | 120° |
| Дальність виявлення | 15.6 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 9-16 В |
| Струм споживання | 125 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 120 / 54 / 34 мм |
| Вага | 115 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик комбінований Patrol-105 GSN
Датчик руху комбінований GSN Patrol-105 з ІЧ та мікрохвильовим сенсорами, з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 15.6 м і кутом виявлення 120°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна завдяки аналізу руху в інфрачервоному (PIR елемент) і мікрохвильовому (ефект Доплера) діапазонах. Датчик з подвійною технологією ІЧ+НВЧ забезпечує стабільне виявлення, виключає помилкові тривоги і, як наслідок, дорогі виїзди охоронних патрулів на об'єкт.
Ключові властивості та можливості
* Має вбудований інфрачервоний сенсор для виявлення руху, а також підтримує мікрохвильову технологію виявлення на основі ефекту Доплера.
* Можна обрати режим імунітету до домашніх тварин: вагою до 15 кг або до 25 кг.
* Плавне регулювання чутливості сенсорів.
* Цифровий алгоритм обробки сигналів.
* Система антимаскування.
* Можливість вибору кількості доплерівських імпульсів (1-5).
* Автоматичний температурний компенсатор.
* Система антимаскування та вбудований тампер дозволяють виявити спроби маскування або нейтралізації датчика шляхом зняття його зі стіни.
* Високий ступінь захисту від радіочастотних (RFI) і елекромагнітних (EMI) перешкод.
* Захист від видимого світла.
* Світлодіодна індикація.
Особливості встановлення
Датчик встановлюється всередині приміщень. Рекомендована висота монтажу 2-2.5 м.