Датчик руху Patrol-301 GSN
| Бренд | GSN |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Живлення | 8.5-16 В |
| Струм споживання | 13.2 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний,Стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 75 / 66 / 49 мм |
| Вага | 106 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху Patrol-301 GSN
Датчик руху GSN Patrol-301 з лінзою типу «штора», з дальністю виявлення руху до 15 м.
Застосування
Датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора. Завдяки вузькому вертикальному куту огляду та значній дальності виявлення датчик-штора може встановлюватися у будинку, захичаючи його периметр, у квартирі з тваринами, у музеях та на виставках тощо.
Ключові властивості та можливості
* Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор), що забезпечує найкраще виявлення інфрачервоного випромінювання від пересування людини та гарантує надійне детектування, виключаючи мертві зони.
* Біполярний лічильник імпульсів, керований мікроконтролером, дозволяє експлуатувати датчик на об'єктах з нестабільним середовищем.
* Плавне регулювання чутливості.
* Захист від видимого світла. Лінза Френеля виконана із спеціального матеріалу POLY IR, який зменшує негативний вплив видимого світла, а також виключає помилкові спрацьовування при попаданні на датчик прямих та відбитих сонячних променів або світла автомобільних фар.
* Високий ступінь захисту від радіочастотних (RFI) і елекромагнітних (EMI) перешкод. Механічний захист PIR-сенсора від RFI нікелевою вставкою.
* Світлодіодна індикація.
Особливості встановлення і налаштування
Встановлюється всередині приміщень на максимальній висоті 10 метрів.